Szkolenie systematyczne

Jeśli nie macie Państwo jeszcze pomysłu, gdzie zapisać dzieci na narty w tym sezonie, to proponujemy zajęcia w naszej szkole z bardzo eleastycznym i dostosowanym do potrzeb planem zajęć.

Zajecia odbywać się będą w soboty i niedziele w godz. 9.00-12.00 z instruktorem w Karpaczu na stoku pod Wangiem (wyciąg orczykowy dla początkujących oraz kanapa 4os. dla bardziej zaawansowanych). Istnieje mozliwość wyboru tylko jednego dnia ze wzgledu na zajęcia pływackie, kółka szachowe, przygotowania do komunii etc. Ilość miejsc jest ściśle ograniczona a zajęcia będą się odbywały w dwóch grupach.

Plan zajęć przewiduje:
- 4 weekendy w styczniu
- 4 weekendy w lutym
- 2 weekendy w marcu (Jeśli poziom grupy pozwoli to w marcu przewidziane są zajęcia w Czechach.

Dojazd we wlasnym zakresie. Jeśli dziecko nie ma własnego sprzętu istnieje możliwość wypożyczenia. Koszt 30zl/dzień.

Pierwszy śnieg w górach już spadł więc czas najwyższy na szczegółowe informacje dot. zajęć narciarskich w nadchodzącym sezonie 2018:

1. Informacje przedstawiam w najkrótszej możliwej formie. Jeśli komuś z Państwa słowo pisane nie wystarczy i woli się spotkać ze mną osobiście to proszę o informację. Wyznaczymy termin i miejsce na spotkanie organizacyjne.
2. Zacznę od najlepszej wiadomości: mamy tańsze karnety zarówno dla dzieci 3h=15zł jak i dla rodziców 2h=20zł. Taniej się już nie da! Różnica jest taka, że wpłacamy za karnety z góry za ilość wykupionych treningów. Niewykorzystane pieniądze za karnety w przypadku absencji nie przepadają.
3. Zajęcia podobnie jak w zeszłym roku odbywać się będą w soboty i niedziele (4 weekendy w styczniu, 4 w lutym i 2 pierwsze w marcu) na Stoku POD WANGIEM w Karpaczu. Jeśli warunki na to pozwolą zrobimy też jedne zajęcia rozgrzewkowe w grudniu. W końcu (jak co roku zresztą) ma być zima stulecia, więc może zaatakuje przed świętami?
4. UBEZPIECZENIE - samo NNW na Polskę to koszt ok 1,5zł/dzień z OC 5,5zł/1dzień. Ale jeśli macie Państwo ubezpieczony dom czy mieszkanie to dziecko do lat 18stu ma ubezpieczenie OC na terenie PL. (To jest istotne w przypadku jeśli na stoku wyrządzi komuś krzywdę). Czechy 7zł/dzień.
5. Zajęcia zaczynamy w sobotę tj. 6.01. godz. 9.00.
6. Proszę aby dzieci za zajęcia przychodziły "wysikane" i po śniadaniu.
7. Zajęcia trwają 9.00-12.00. Najpóźniej 8.55 dziecko ma być przebrane i gotowe do jazdy ? zajęcia rozpoczynamy punktualnie i nie czekamy na spóźnialskich - dziecko musi dołączyć do grupy w kolejnych zjazdach po samodzielnej rozgrzewce. ok 10.45 robimy przerwę. Można wziąć herbatę w termosie i coś do przekąszenia.
8. W tym sezonie do wyboru są dwie opcje szkolenia:
- PRO = 10 weekendów tj. 20dni treningów sobota i niedziela
- EASY = 10 treningów sobota i/lub niedziela - dowolny dzień w dowolny weekend lub dwa dni w wybrany weekend.
9. Zgłoszenie dziecka na zajęcia = wypełnione oświadczenie.
10. W lutym i marcu planuję zgłoszenie dzieci do zawodów max 2 zawody w sezonie.
11. W marcu planowane są 1 lub 2 wyjazdy do Czech ale będzie wybór: Kto będzie wolał trening w Karpaczu będzie taka możliwość. Trening w Czechach będzie tylko dla osób najlepiej jeżdżących. Nie będziemy zabierali najmłodszych dzieci.
12. Myślę, że jest to oczywiste ale przypominam: KASKI SĄ OBOWIĄZKOWE!Bez kasku dziecko nie będzie dopuszczone do zajęć. To samo dotyczy rękawiczek oraz kamizelek!
13. Na ferie planuję zrobić półkolonie. Będą to zajęcia narciarskie połączone z zajęciami dydaktycznymi (słówka angielski tematyka narciarska + zajęcia twórcze) w dwóch grupach po 8os. Pierwsza grupa 3h narty 9-12.00 + zajęcia w sali. Druga grupa zajęcia dydaktyczne + narty 3h 12.00-15.00. Dzieci będą miały opiekę w godzinach 8.00-16.00 oraz będzie dowóz na stok. Szczegóły podam bliżej terminu.

PRZYDATNE INFORMACJE:
14. Auta parkujemy na dolnym parkingu przy samym stoku.
15. Jadąc przez Karpacz skręcamy przed Hotelem Gołębiewski w prawo w ulicę Kąpielową i potem przed lasem w lewo do góry w ulicę Szkolną. Mijamy górny parking i zjeżdżamy na dolny.
16. Poniżej link z dokładną lokalizacją:


17. NIE TRZYMAMY BUTÓW NARCIARSKICH W BAGAŻNIKU PRZEZ NOC!!!
18. Koszty SEZON 2018:


* płatność u mnie - ja się rozliczam ze stokiem grupowo (najlepiej zapłacić z góry za kilka karnetów, żeby nie było zamieszania przed zajęciami).
** proszę potwierdzić, kto z rodziców, ma ochotę, wyznaczymy sensowny termin.
*** na razie nie ma konkretnej wyceny.


W razie pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Wszelkie pytania należy kierować bezpośrednio do:
ARTUR BARCZYŃSKI
arturbarczynski@berga.pl
tel. 667 827 700

UWAGA! Dzieci, ktore nigdy wcześniej nie jezdzily na nartach zanim przystapia do grupy musza odbyc min. 2 lekcje indywidualne. Normalny koszt indywidualnej lekcji to 90zl/1h/1dziecko, natomiast dla dzieci, które dołączą pozniej do grupy cena wynosi 70zl/1h/1dziecko.