WALDEMAR CICH

Instruktor narciarstwa, TRENER PZN - licencja nr 0031. Zawodnik z wieloletnim stażem. Jeździł w Klubie Sportowym Śnieżka-Karpacz oraz MKS Jelenia Góra. Był wielokrotnym uczestnikiem zawodów na szczeblu ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Obecnie jest trenerem w Klubie Śnieżka-Karpacz, prowadzi zajęcia z najmłodszymi dziećmi w Narciarskim Przedszkolu dla miejscowych Maluchów oraz z młodzieżą z ambicjami zawodniczymi. Szkoli od ponad 20-stu lat, spędzając na stoku ok. 500h rocznie!

Jego pasją oprócz nart jest kolarstwo.

ARTUR BARCZYŃSKI

Instruktor narciarstwa i snowboardu. Uprawnienia PZN oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu. Cenne doświadczenie w  nauczaniu najmłodszych zdobył we Francji. Świetnie szkoli dorosłych i młodzież. W Alpach mógłby spędzić całe życie. Interesuje się wszelkimi aktywnościami związanymi z górami. Jego pasją jest paralotniarstwo.

Na pierwszym miejscu stawia zawsze zadowolenie i satysfakcję naszych klientów.

KASIA KASSOLIK-BARCZYŃSKA

Instruktor narciarstwa (uprawnienia PZN). Uwielbia spędzać czas w górach. W Alpach czuje się jak w domu. Jest perfekcjonistką. Świetnie naucza dzieci.

Na pierwszym miejscu stawia zawsze zadowolenie i satysfakcję naszych klientów.

BARTEK WĘGLEWSKI

Absolwent AWF, instruktor PZN od 1998 roku.

Prowadzi szkolenia indywidualne i grupowe. Organizator obozów narciarskich dla dzieci w latach 2008-2011, kilkanaście razy uczestniczył w obozach z dziećmi jako instruktor w Polsce i we Włoskich Alpach.

Na co dzień tato 3 córek, ultramaratończyk i triathlonista.

KRZYSZTOF CICH-CICHOCKI

Instruktor narciarstwa. Zawodnik z wieloletnim stażem. Jeździł w Klubie Sportowym Śnieżka-Karpacz. Był wielokrotnym uczestnikiem zawodów na szczeblu ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Doświadczenie instruktorskie zdobywał w najlepszych szkołach alpejskich w Austrii oraz w Polsce. Szkoli od 15-stu lat, spędzając na stoku kilkaset godzin rocznie!

SŁAWEK CZUBAK

Instruktor narciarstwa, Ratownik Górski. Młody i bardzo utalentowany. Precyzyjny i perfekcyjny podczas szkoleń Doświadczenie zdobywa w Alpach, Tatrach oraz rodzimych Karkonoszach. Wielokrotny uczestnik zawodów narciarskich i ski-tourowych. Jego hobby to oczywiście narciarstwo, wspinaczka i rowery górskie.

BARTEK OBLICKI

BARTEK OBLICKI

Instruktor narciarstwa - na nartach jeździ od przedszkola. Jego hobby to wspinaczka i wędrówki górskie.

W przerwach między sesjami uczy jeździć na nartach, a w lecie uprawia zaciekle alpinizm przemysłowy.

Najczęściej można go spotkać na Politechnice Wrocławskiej, gdzie kończy właśnie V rok na Wydziale Energetyki oraz na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie studiuje drugi kierunek - geologię.

W międzyczasie robi kurs instruktora telemarku, zaliczył taternicki kurs jaskiniowy oraz kurs na Przewodnika Sudeckiego.